LED плафониера ELLIS/R LED ∙ 12W ∙ черен ∙ 4000K ∙ IP54
Технически параметри
| Серия | ELLIS LED |
| Мощност(W) | 12W |
| Светлинен поток (lm) | 850lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP54 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø209x48mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | термопластмаса |
Описание
LED плафониера, кръг, 12W, 230V, 4000K, IP54, черно. Влагозащитените LED плафониери ELLIS IP54 са с най-компактните размери на пазара – височината на плафониерите е само между 39 мм и 48 мм в зависимост от модела. ELLIS LED намират широко приложение при решенията на осветление както навън (тераси, фасади), така и в закрити помещения (бани).
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане




