Аплик SYDNEY/PR ∙ 1xE27 ∙ кафяв ∙ IP44
Код заявка: VIV004505
10.74€ 21.01лв.
Технически параметри
| Серия | SYDNEY |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 303x101x91mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | кафяво |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Описание
Декоративен аплик SYDNEY/PR 1xE27, кафяв, IP44, правоъгълен, за външно осветление. Снабден с фасунга за лампи E27 и максимално натоварване 1 х 60W. Тялото е със степен на защина IP44.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане

