Индустриално LED осветително тяло VEGA LED ∙ 60W ∙ 1200 mm ∙ 4000K ∙ IP65
Код заявка: VIV004020
Технически параметри
| Серия | VEGA LED |
| Мощност(W) | 60W |
| Светлинен поток (lm) | 5100lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP65 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 1262x75x35mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | PC |
| Температура на околната среда | -10÷+45°C |
Описание
LED промишлен осветител, 60W, 230V, 4000K, 5100 lm, IP65. Серията с висока мощност влагозащитени осветителни тела VEGA LED са с 3 вида защита: защита срещу корозия, влагозащита и прахозащита с IP65.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане





