Спот за релсов монтаж EXEO ∙ TL901 ∙ PAR30 ∙ E27 ∙ бял
Код заявка: VIV004056
Технически параметри
| Серия | EXEO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 170x80mm |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
Описание
Спот за релсов монтаж, 230V, Е27, бял. Серията EXEO са спотове за релсов монтаж, предназнаени за PAR30 лампи с цокъл E27. Спотовете са с атрактивен дизайн и с възможност за завъртане и насочване на светлината в желаната посока. Серията е предназначена за използване с лампа BLAST LED PAR30 12W E27 и със SILVER LED PAR38 15W E27.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане


