LED лампа PLAM LED ∙ 6.5W ∙ 130lm ∙ E27 ∙ 1300-1700K
Код заявка: VIV004106
Технически параметри
| Серия | PLAM LED |
| Мощност(W) | 6.5W |
| Светлинен поток (lm) | 130lm |
| Цветна температура (K) | 1300-1700K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 270° |
| Форма | цилиндрична форма |
| Размери (mm) | Ø54x134mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
LED лампа PLAM LED 6.5W E271300-1700K. LED лампата PLAM LED използва единствена по рода си технология в LED осветлението за създаване на пламтящ ефект. Лампата работи в 3 различни режима, между които се превключва с ключа на осветлението. „Пламъкът“ на PLAM LED може да обръща посоката си в зависимост от посоката на инсталиране.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане


