Светеща LED рамка SOLO LED ∙ 40W ∙ 3600lm ∙ бяла ∙ 4000K
Код заявка: VIV004115
Технически параметри
| Серия | SOLO LED |
| Мощност(W) | 40W |
| Светлинен поток (lm) | 3600lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 591x591x10mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 20000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Монтажен отвор | 575x575mm |
Описание
LED рамка 591 x 591, 40W, 230V, 4000K. Поради изчистените си линии и отличната си енергоефективност LED панелите се превърнаха в предпочитано решение за офисно осветление. Технологията и проектирането на LED панелите обаче се развиват непрекъснато и това доведе до създаването на концептуално нов тип LED панел – това е т. нар. светеща LED рамка.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



