LED филамент лампа FLICK OPAL LED ∙ GFO125 ∙ 11W ∙ 1350lm ∙ E27 ∙ 4000K
Код заявка: VIV004126
Технически параметри
| Серия | FLICK OPAL LED |
| Мощност(W) | 11W |
| Светлинен поток (lm) | 1350lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | глобус |
| Размери (mm) | Ø125x165mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | опал |
| Еквивалент | ~90W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
LED лампа 11W, E27, 230V, 4000K, филамент, опал G125. Опаловата стъклена колба на FLICK OPAL LED допринася за това лампите да приличат на стандартна лампа с нажежаема жичка, но в същото време те притежават предимствата на типичната LED филамент лампа - висок светлинен добив, ниска консумация на енергия и равномерна осветеност в ъгъл 360°.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



