LED филамент лампа FLICK OPAL LED ∙ AFO60 ∙ 9.5W ∙ 1050lm ∙ E27 ∙ 3000K
Код заявка: VIV004176
Технически параметри
| Серия | FLICK OPAL LED |
| Мощност(W) | 9.5W |
| Светлинен поток (lm) | 1050lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | стандартна |
| Размери (mm) | Ø60x105mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | опал |
| Еквивалент | ~75W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
LED филамент лампа, LED 9.5W, E27, 3000K, 1050 lm, 25 000 ч, 360°, Ø60 x 105 mm. Опаловата стъклена колба на FLICK OPAL LED допринася за това лампите да приличат на стандартна лампа с нажежаема жичка, но в същото време те притежават предимствата на типичната LED филамент лампа - висок светлинен добив, ниска консумация на енергия и равномерна осветеност в ъгъл 360°.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



