Аплик SYDNEY/PR ∙ 1 x E27 ∙ никел мат ∙ IP44
Код заявка: VIV004255
Технически параметри
| Серия | SYDNEY |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 316x100x90mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | никел мат |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
Описание
Декоративен аплик от неръждаема стомана SYDNEY/PR 1 x E27 N/M IP44, правоъгълен, за външно осветление. Снабден с фасунга за лампи E27 и максимално натоварване 1 х 60W. Тялото е със степен на защина IP44.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане

