Подвижна луна за вграждане NEXT ∙ 3 x GU10 ∙ бяла
Код заявка: VIV004272
Технически параметри
| Серия | NEXT |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | правоъгълна форма |
| Размери (mm) | 120x303x105mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 3x35W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
| Монтажен отвор | 285x105mm |
Описание
NEXT са серия осветителни тела за вграждане в окачен таван, които могат да се насочват по две перпендикулярни оси. Подвижна луна за вграждане NEXT KD213 W, 3 x GU10, монтажен отвор: 285 x 105 mm, IP20.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



