LED плафониера CELINE LED ∙ 100W ∙ 3000-6400K
Код заявка: VIV004287
Технически параметри
| Серия | CEILINE LED |
| Мощност(W) | 100W |
| Светлинен поток (lm) | 7600-8000lm |
| Цветна температура (K) | 3000-6400K |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø750x115mm |
| Живот на осветителя (h) | 35000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируема с дистанционно |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
Мултифункционалната LED плафониера CELINE LED е с разсейвател с ефект „звездно небе“, мощност 100W и много висок светлинен поток. CELINE LED 100W може да се управлява с дистанционно, с което: променя цветната си температура на степени от 3000К до 6400К; димира се – светлинният й поток се променя от 10% до 100%; може да се избере работа в нощен режим; възможност за превключване на степени от 25% до 75% при цветна температура 4000K.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане




