Осветително тяло за земя ORADEA/SQ ∙ 1 x GU10 ∙ никел мат ∙ IP65
Код заявка: VIV004258
Технически параметри
| Серия | ORADEA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP65 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 110x110x130mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | никел мат |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
Описание
Осветително тяло за вграждане в земя ORADEA/SQ 1 x GU10 N/M, с фасунга GU10 и максимално допустимо натоварване 1 x 35W. Тялото е с квадратна форма и степен на защита IP65.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



