LED тяло за баня MODENA LED ∙ 9W ∙ 4000K ∙ хром
Код заявка: VIV004321
Технически параметри
| Серия | MODENA LED |
| Мощност(W) | 9W |
| Светлинен поток (lm) | 630lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 460x70x45mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | хром |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
Описание
MODENA LED е съвременно решение за осветление в зоната около огледалото в банята. Хромираният или черен корпус на телата в серията и матиран разсейвател заедно с неутралната светлина, с която светят MODENA LED, ги превръщат в правилния избор за Вашето помещение. LED тяло за баня 9W, 230V, IP20, 4000K, 585 lm.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



