Инфрачервен сензор за движение ROGER ∙ SR36 ∙ бял
Код заявка: VIV004340
Технически параметри
| Серия | ROGER |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø76x20.2mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | ЛНЖ 400W; LED 200W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Тип на сензора | Инфрачервен сензор |
Описание
ROGER е супер компактен инфрачервен сензор за движение, подходящ за употреба на места без изисквания за влаго и прахозащита: в административни сгради, коридори в жилища, стълбища и т.н. ROGER е предназначен за външен монтаж на стена или таван.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане

