Градински фенер RIVIERA ∙ WD010 ∙ бял ∙ IP44
Код заявка: VIV004365
Технически параметри
| Серия | RIVIERA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 300x240x260mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
Описание
Стенен фенер с горен носач RIVIERA WD010/WH IP44, 230V, бял. Серията фенери RIVIERA са с дизайн в средиземноморски стил и се предлага в три цвята на корпуса: бяло със злато, тъмносиво и античен месинг. Моделите в серията са с възможност за монтаж на стена или за окачване и са съвместими с лампи с цокъл Е27.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане


