LED лента BAND LED ∙ 120 SMD2835 ∙ 2700K ∙ 5м
Код заявка: VIV004441
8.59€ 16.80лв.
Технически параметри
| Серия | BAND LED |
| Мощност(W) | 48W |
| Светлинен поток (lm) | 3000lm |
| Цветна температура (K) | 2700K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 12V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 8x5000mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Брой диоди на метър | 120 SMD LED/m |
| Мощност/m | 9.6W/m |
| Светлинен поток/m | 600 lm/m |
Описание
LED лента, 120 диода/метър, 48W за ролка от 5 m, 9,6 W/m, 2700К, 12VDC, ролка 5 м.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане






