Мултифункционална LED плафониера с дистанционно ARIA LED ∙ 75W ∙ 3000-6400K
Код заявка: VIV004427
Технически параметри
| Серия | ARIA LED |
| Мощност(W) | 75W |
| Светлинен поток (lm) | 3700-6500lm |
| Цветна температура (K) | 3000-6400K |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø500x73mm |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируема с дистанционно |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
Мултифункционалната LED плафониера ARIA LED притежава наистина любопитен дизайн и няма да остане незабелязан детайл от Вашия интериор. Осветителното тяло е с мощност 75W, но може да се димира или цветната му температура да се променя (3000К-6400К) с дистанционно управление според Вашето желание и настроение.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане




