Спот DANTE ∙ SP787 ∙ 3xE14 ∙ опушени стъкла ∙ черен
Код заявка: VIV005049
Технически параметри
| Серия | DANTE |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø210x130mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 3x7W |
| Цвят на корпуса | опушено |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+стъкло |
Описание
Решаването на осветлението със спотове не е новост и набира отново популярност. Новото е използването на LED лампи с различен цокъл като светлинен източник в тях. Освен това дизайнът и комбинацията от материали, от които спотовете се изработват, също е ново. Серията DANTE с марка VIVALUX съдържа спотове и осветителни тела за таван с метален корпус в черен цвят и опушени стъкла. Те могат да се използват самостоятелно или поради сходната си линия в комбинация помежду си за осветяване на вътрешното пространство. Всички тела са предназначени за LED лампи с цокъл Е14, но за най-добро представяне препоръчваме инсталирането на филамент LED лампи с марка VIVALUX.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане


