Мултифункционална LED плафониера LIDIA LED ∙ 77W
Код заявка: VIV004451
Технически параметри
| Серия | LIDIA LED |
| Мощност(W) | 77W |
| Светлинен поток (lm) | 5163lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 500x488x55mm |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируема с дистанционно |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
Светлинният ефект от комбинацията на цветни температури и петоъгълната геометрична форма са ключът към успеха на новата декоративна LED плафониера LIDIA LED: възможност за избор на комбинации от цветни температури: 4000К; 3000К+6400К; 6400К+3000К; димиране от 10 до 100%; избор на нощен режим; избор на време за автоматично изключване след 30 или след 60 минути.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



