Аплик PETRA-2 ∙ 1 x E27 ∙ антично злато ∙ IP44
Код заявка: VIV004499
10.22€ 19.99лв.
Технически параметри
| Серия | PETRA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Форма | овална форма |
| Размери (mm) | 213x142x98mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | антично злато |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
Описание
PETRA е алуминиев аплик с разсейвател от стъкло и степен на влагозащита IP44 в цвят старо злато. Осветителното тяло е с фасунга за лампи с цокъл E27.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане

