LED луна за вграждане със сензор за движение DION LED ∙ 11W ∙ SR36
Код заявка: VIV004545
14.11€ 27.60лв.
Технически параметри
| Серия | DION LED |
| Мощност(W) | 11W |
| Светлинен поток (lm) | 1200lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø140x66mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 50000h |
| Max натоварване | max 500W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Температура на околната среда | -20÷+40°C |
| Тип на сензора | Инфрачервен сензор |
| Монтажен отвор | Ø120mm |
Описание
LED луна за вграждане DION LED с интегриран инфрачервен сензор за движение, размер Ø140 mm, мощност 11W.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане


