LED плафониера със сензор за движение LEDA LED ∙ 12W ∙ SR36
Технически параметри
| Серия | LEDA LED |
| Мощност(W) | 12W |
| Светлинен поток (lm) | 850lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø290x67mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | метал |
| Температура на околната среда | -20÷+40°C |
| Тип на сензора | Инфрачервен сензор |
Описание
LED плафониерата със сензор за движение LEDA е с обхват 360° и с максимално разстояние на действие до 6 m, 12W, 230V, 4000K. Сензорът включва лампата, когато има обект в зоната на засичане и автоматично изключва осветлението, когато се напусне периметърът на отчитане.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



