LED плафониера с микровълнов сензор KENA LED ∙ 12W ∙ MW36 ∙ IP44
Код заявка: VIV004546
Технически параметри
| Серия | KENA LED |
| Мощност(W) | 12W |
| Светлинен поток (lm) | 950lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP44 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø290x61mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 50000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Температура на околната среда | -20÷+40°C |
| Тип на сензора | Микровълнов сензор |
| Монтажен отвор | Ø120mm |
Описание
Осветителното LED тяло с микровълнов сензор за движение KENA LED 12W е практично решение за осветление на места, където е необходима светлина само за времето, в което хората преминават от там.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



