Комплект RGB лента+захранване+музикален контролер RGB BAGRA DJ LED ∙ 5м
Код заявка: VIV004550
Технически параметри
| Серия | RGB BAGRA LED |
| Мощност(W) | 36W |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 10x5000mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируема с дистанционно |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Цвят на светлината | RGB |
| Брой диоди на метър | 60 SMD LED/m |
Описание
В серията RGB BAGRA LED предлагаме комплект LED лента с включен акустичен контролер, който реагира на звуци или музика и чрез дистанционното може да се настройва в 4 различни режима на работа според звуците в обхвата на сензора и допълнителни 12 режима с цветове.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане

