Комплект RGB лента+захранване+контролер BAGRA LED ∙ 60 SMD5050 ∙ 5м
Код заявка: VIV004498
Технически параметри
| Серия | RGB BAGRA LED |
| Мощност(W) | 45W |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 10x5000mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируема с дистанционно |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Цвят на светлината | RGB |
| Брой диоди на метър | 60 SMD LED/m |
Описание
Комплектът включва RGB LED лента с дължина 5 метра и с 60 диода на метър. Всяка лента се предлага със захранване за нея и контролер с дистанционно управление. RGB лентите в комплектите RGB BAGRA LED могат да се режат на сегменти в указаната област, в която могат и да се свързват при необходимост. При свързване на по-голям брой RGB LED ленти е необходимо използване на захранване с подходящ капацитет.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане

