Мултифункционална LED плафониера SAVOY LED ∙ 63W
Код заявка: VIV004601
76.19€ 149.01лв.
Технически параметри
| Серия | SAVOY LED |
| Мощност(W) | 63W |
| Светлинен поток (lm) | 4378lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 500x500x55mm |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируема с дистанционно |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
Димируема плафониера с дистанционно управление SAVOY LED 63W, 230V, 4378lm, 4000K (неутрална светлина), 120°, IP20, LED, 24 месеца гаранция.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане


