Понижаващо LED захранване PSD ∙ 250W ∙ in 240V out 24VDC
Код заявка: VIV004979
Технически параметри
| Серия | PSD LED DRIVER |
| Напрежение (V) | IN: 110-240V, OUT: 24V DC |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 230x68x40mm |
| Max натоварване | 250W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Ток (A) | 10.4A |
| Материал | метал |
Описание
Развиваме и допълваме гамата с LED ленти, които работят при понижено напрежение 24VDC с по-мощни продукти. Това изисква използването на захранвания с по-голям капацитет и затова допълваме серията Professional Slim Driver PSD с два нови продукта: PSD LED DRIVER 250W и PSD LED DRIVER 360W. С тези две захранвания вече е възможно новите LED ленти с марка VIVALUX да се инсталират в по-дълги трасета без това да влияе на представянето им.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане
