Фасаден аплик NAVARA ∙ двоен ∙ 2xGU10 ∙ черно ∙ IP44
Код заявка: VIV004649
Технически параметри
| Серия | NAVARA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 90x160x80mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 2x35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | термопластмаса |
Описание
Още една алтернатива за фасадно осветление предлагат телата от серията NAVARA. Серията съдържа единичен и двоен аплик с фасунги за цокъл GU10. Корпусът на NAVARA е пластмасов с UV защита и IP44, което ги прави устойчиви на атмосферните условия и подходящи за употреба на места с повишени нива на влажност.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



