LED лента ELIT LED ∙ 320 COB ∙ 24VDC ∙ 4000K ∙ 5м
Код заявка: VIV004690
Технически параметри
| Серия | ELIT LED |
| Мощност(W) | 55W |
| Светлинен поток (lm) | 5000lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 24V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 8x5000mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Брой диоди на метър | COB 320LEDs/m |
| Мощност/m | 11W/m |
| Светлинен поток/m | 1000 lm/m |
Описание
Професионалната серия LED ленти ELIT LED320 COB работят при понижено напрежение 24VDC. При тях светодиодите са разположени много близо един до друг и благодарение на технологията COB (chip on board) практически създават ефект на непрекъсната светеща линия. Лентите в серията ELIT LED се предлагат в три цветни температури: 3000К, 4000К и 6400К.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане







