Понижаващо LED захранване PSD ∙ 120W ∙ in 240V out 24VDC
Код заявка: VIV004693
11.24€ 21.98лв.
Технически параметри
| Серия | PSD LED DRIVER |
| Напрежение (V) | IN: 110-240V, OUT: 24V DC |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 46x188x35mm |
| Max натоварване | 120W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Ток (A) | 5A |
| Материал | метал |
Описание
Захранванията от серията Professional Slim Driver PSD са с капацитет да захранят LED ленти с мощност до 60W и до 120W. Te са с вграден токоизпративел и работят при понижено напрежение 24VDC.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане
