LED тяло за баня RIMINI LED ∙ 9W ∙ 4000K ∙ черен
Код заявка: VIV004724
Технически параметри
| Серия | RIMINI LED |
| Мощност(W) | 9W |
| Светлинен поток (lm) | 540lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 430x320x50mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
Описание
RIMINI LED e тяло за баня с подвижно рамо и с цвят на корпуса в матирано черно. Подвижното рамо е с три стави за максимално удобство и насочване на светлинния сноп в желаната посока. Тялото свети в неутрална светлина 4000К.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане




