Соларен LED прожектор със сензор UNO SOLAR LED ∙ 8W ∙ 800lm ∙ PIR ∙ 4000K ∙ IP65
Код заявка: VIV004725
Технически параметри
| Серия | UNO SOLAR LED |
| Мощност(W) | 8W |
| Светлинен поток (lm) | 800lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 180° |
| Степен на защита | IP65 |
| Размери (mm) | 177x119x30mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | ABS+алуминий |
| Температура на околната среда | -25 ÷ 45°C |
| Индекс на цветопредаване | CRI 80 |
Описание
UNO SOLAR LED е соларен LED прожектор със сензор за движение, който предлага независимо от електрозахранването външно осветление за времето, в което в обсега му има движещи се хора. Така получавате удобно и икономично осветление.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане


