Инфрачервен сензор за коридор RANGE ∙ SR36 ∙ бял ∙ IP20
Код заявка: VIV005077
Технически параметри
| Серия | RANGE |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø103x54mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 2000W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Тип на сензора | Инфрачервен сензор |
Описание
RANGE SR360 е новият инфрачервен сензор за движение в гамата на VIVALUX. Той е с голям обхват – до 30 метра в диаметър и е предназначен за използване за контрол на осветлението в коридори. Сензорът за движение е снабден с плъзгачи, които дават възможност за настройване на работата му: избор на времето за задържане и осветеността, при която сензорът сработва. Допълнително преимущество на RANGE SR36 е, че той може да управлява LED лампи с обща мощност до 2000W.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане




