LED панел за вграждане ESTE LED ∙ 6W ∙ 400lm ∙ черен ∙ 4000K
Код заявка: VIV004734
Технически параметри
| Серия | ESTE LED |
| Мощност(W) | 6W |
| Светлинен поток (lm) | 400lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø120x21mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Монтажен отвор | Ø110mm |
Описание
Панелите с кръгла форма от серията ESTE LED са с висококачествен вграден LED светлинен източник с цветна температура 4000К (неутрална светлина) или 6000К (дневна светлина). В неутрална светлина се предлагат в бял или в черен цвят на корпуса. Подходящи са за основно или за помощно осветление в помещения на закрито. Кръгъл LED панел за вграждане ESTE LED, 6W, черен, 4000K.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане






