Настолна безжична LED лампа с акумулаторна батерия FRIDA LED ∙ 3W ∙ димируема ∙ CCT ∙ 3000K-4000K-6400K ∙ IP44
Код заявка: VIV004785
Технически параметри
| Серия | FRIDA LED |
| Мощност(W) | 3W |
| Светлинен поток (lm) | 200lm |
| Цветна температура (K) | 3000K-4000K-6400K |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | Ø110x350mm |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Индекс на цветопредаване | CRI 80 |
| Разреждане на батерията | 2.5-3h |
| Капацитет на батерията | 3.7V 1800mAh |
Описание
FRIDA LED са серия настолни лампи с класическа линия в неутрални цветове: бяло, черно, кафяво и бежово. Презареждащата се батерия в лампите предоставя удобството те да се използват на необходимото от осветяване място, без да е нужен захранващ кабел. Лампата е влагозащитена с IP44 и може да се димира от 100% до 10% чрез сензорния бутон за включване и изключване отгоре върху лампата. Изборът на цветна температура на светлината позволява да се освети пространството около лампата според нуждите: - топло-бяла светлина 3000К; - неутрална светлина 4000К; - дневна светлина 6400К.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



