Настолна безжична LED лампа с акумулаторна батерия FRIDA LED ∙ 3W ∙ димируема ∙ 4000K ∙ IP54
Код заявка: VIV004787
Технически параметри
| Серия | FRIDA LED |
| Мощност(W) | 3W |
| Светлинен поток (lm) | 230lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Степен на защита | IP54 |
| Размери (mm) | Ø115x365mm |
| Цвят на корпуса | бежово |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Индекс на цветопредаване | CRI 80 |
Описание
FRIDA LED са серия настолни лампи с класическа линия в неутрални цветове: бяло, черно, кафяво и бежово. Презареждащата се батерия в лампите предоставя удобството те да се използват на необходимото от осветяване място, без да е нужен захранващ кабел. Лампите са влагозащитени с IP54 и могат да се димират от 100% до 10% чрез сензорния бутон за включване и изключване отгоре върху лампата.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



