LED плафониера с дистанционно PLEADA LED ∙ 36W ∙ RGB ∙ 3000-6000K
Код заявка: VIV004815
Технически параметри
| Серия | PLEADA LED RGB 3000-6000K |
| Мощност(W) | 36W |
| Светлинен поток (lm) | 2300lm |
| Цветна температура (K) | 3000-6000K |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø385x65mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
LED плафониерата PLEADA LED RGB има възможност за димиране и смяна на цветната температура и цвета на светлината с помощта на дистанционно управление. Чрез него може да се направи избор на режим, в който плафониерата да работи.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане













