Декоративен LED аплик за стена GEMINI LED ∙ 19W ∙ черен ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K
Код заявка: VIV004817
Технически параметри
| Серия | GEMINI LED |
| Мощност(W) | 19W |
| Светлинен поток (lm) | 810lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 400x570mm |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6400K |
Описание
Серията GEMINI LED предлага три модела осветителни тела с индиректно осветление с модерен дизайн. Решени в черен цвят, телата GEMINI LED създават артистична атмосфера и добавят мистериозна нотка към осветявания интериор.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане







