LED прожектор със соларен панел ARAD SOLAR LED ∙ 5W ∙ 500lm ∙ 4000K ∙ IP54
Код заявка: VIV004832
Технически параметри
| Серия | ARAD SOLAR LED |
| Мощност(W) | 5W |
| Светлинен поток (lm) | 500lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 180° |
| Степен на защита | IP54 |
| Размери (mm) | 174x128x58mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | пластмаса |
| Температура на околната среда | -25 ÷ 45°C |
| Индекс на цветопредаване | CRI 80 |
Описание
ARAD SOLAR LED е соларен LED прожектор със сензор за движение. Соларният панел на прожектора може да се монтира върху корпуса на прожектора или независимо на отстояние до 3 метра. ARAD SOLAR LED е практично решение за осветяване на зони, в които е нужно осветление само докато се преминава.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



