LED лампа FREA LED ∙ 4.8W ∙ 530lm ∙ G9 ∙ 3000K
Технически параметри
| Серия | FREA LED |
| Мощност(W) | 4.8W |
| Светлинен поток (lm) | 530lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | G9 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 330° |
| Форма | цилиндрична форма |
| Размери (mm) | Ø19x56mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Еквивалент | ~44W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
Серията LED лампи FREA LED G9 са с мощност само 4.8W и с висок добив 110 lm/W. Предлага се в топло-бяла (3000K) и в неутрална светлина (4000K).
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане




