LED осветително тяло за баня ARMI LED ∙ 8W ∙ CCT-switch ∙ 3000К-4000K ∙ хром ∙ IP44
Код заявка: VIV004851
Технически параметри
| Серия | ARMI LED |
| Мощност(W) | 8W |
| Светлинен поток (lm) | 640lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 400x143x87mm |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K |
Описание
Осветителното тяло за баня ARMI LED е влагозащитено в цвят хром и с бутон за избор на цветната температура: 3000К (топло-бяла светлина) или 4000К (неутрална светлина). Тялото може да се монтира по три начина: - директно върху огледало, - над горен шкаф, - или на стена като последните два начина на монтаж стават с помощта на включени в комплекта планки.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане













