Линеен спот BERGEN ∙ SP770 ∙ 2xE27 ∙ черен
Код заявка: VIV005019
Технически параметри
| Серия | BERGEN |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 260x80x160mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 2x8W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал |
Описание
Още едно страхотно предложение за осветление на модерното Ви жилище са спотовете от серията BERGEN в матиран черен цвят. Предназначени са за лампи с цокъл E27 като чашките с фасунгите им са подвижни, за да може светлината да се разпредели по-най подходящия начин в помещението. Изработени от висококачествени материали с устойчиво покритие, спотовете от серията BERGEN са предназначени за дългосрочна употреба и в същото време имат универсално излъчване за допълнение на интериори в разнообразни стилове в комбинация с LED филамент лампи VIVALUX.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



