Полилей ELIO ∙ SSP603 ∙ 1xE27 ∙ звезда ∙ черен
Код заявка: VIV005103
Технически параметри
| Серия | ELIO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | петстенна форма |
| Размери (mm) | 270x100x1000mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x14W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал |
Описание
Идеята на полилеите в новата серия ELIO VIVALUX е минималистичен дизайн с акцент върху една единствена фигура. Въпрос на Вашето усещане е да изберете звезда, кръг или правоъгълник да приемете в дома си и с коя филамент LED лампа VIVALUX да я комбинирате. Всички полилеи от серията ELIO са с регулируема височина чрез промяна на дължината на кабела им.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



