LED панел за вграждане ATLAS LED ∙ 40W ∙ 4000 lm ∙ бял ∙ 4000K ∙ 10 бр.
Код заявка: VIV005132
Технически параметри
| Серия | ATLAS LED |
| Мощност(W) | 40W |
| Светлинен поток (lm) | 4000lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 595x595x30mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 50000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Монтажен отвор | 585x585mm |
Описание
LED панелът ATLAS LED е със стандартен за нашия пазар размер 595х595мм и дифузерът му не пожълтява във времето, тъй като светодиодите му са разположени на задната повърхност на корпуса му. Тази структура на панела осигурява отлично разпределение на светлината по предната светеща повърхност на ATLAS LED, заедно с ефективност от 100lm/W. Панелът ATLAS LED се предлага единствено в екологосъобразна опаковка от 10 броя като по този начин минимизираме количеството на отделения отпадък след инсталирането му.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане









