LED плафон LUCAS LED ∙ 36W ∙ черно+дърво ∙ CCT ∙ 3000-4000-6400K
Код заявка: VIV005163
Технически параметри
| Серия | LUCAS LED |
| Мощност(W) | 36W |
| Светлинен поток (lm) | 1919lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 540x360x75mm |
| Цвят на корпуса | черно/дърво |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6400K |
Описание
Геометричните правоъгълни форми са най-разпознаваемият белег на минималистичния дизайн на телата LUCAS LED VIVALUX. Черният цвят на елегантните светещи елементи естетически е комбиниран с дървени структури в контрастен светъл цвят и допълва цялостната визия на телата. Допълнително преимущество е възможността за избор на цветност на светлината: топло-бяла, неутрална или дневна според водещите цветове в осветявания интериор.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане






