Мултифункционална LED плафониера с дистанционно ALIS LED ∙ 64W ∙ CCT ∙ 3000-6000K
Код заявка: VIV005173
Технически параметри
| Серия | ALIS LED |
| Мощност(W) | 64W |
| Светлинен поток (lm) | 3679lm |
| Цветна температура (K) | 3000-6000K |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø500x70mm |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируема с дистанционно |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
VIVALUX предлага нови стилни LED плафониери: мултифункционалните CHELSEA LED и ALIS LED. И двете тела се управляват с дистанционно, с което може да се избира цветна температура в диапазона от топло-бяла светлина 3000К до дневна светлина 6000К. Плафониерите могат да се димират или да се приведат в нощен режим на работа. CHELSEA LED и ALIS LED са високоефективно решение за осветление удома и предлагат възможност за създаване на подходяща атмосфера според предназначението на помещението.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане







