LED плафон KARINA LED ∙ 36W ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K
Код заявка: VIV005180
Технически параметри
| Серия | KARINA LED |
| Мощност(W) | 36W |
| Светлинен поток (lm) | 3500lm |
| Цветна температура (K) | 3000K-4000K-6400K |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 150° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø500x80mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
В серията плафониери с вграден светлинен източник KARINA LED се предлагат тела с 4 мощности: 12W, 18W, 24W и 36W. Всички тела имат възможност за избор на цветната температура между 3000К, 4000К и 6400К. Това става чрез плъзгач вътре в телата. Плафониерите са с устойчив бял акрилен разсейвател с максимално изчистен дизайн. Така телата от серията KARINA LED намират универсално приложение във всички помещения, където е необходимо да се постигне добра осветеност от качествено осветително тяло с ненатрапчива линия.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане






