Пендел асансьор ∙ стандартен ∙ 30158 ∙ син
Технически параметри
| Серия | LIFT STANDART |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 340-1240mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x100W |
| Цвят на корпуса | синьо |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | PC |
Описание
Асансьор за монтаж на таван, син, с резбована термопластична фасунга за цокъл Е27 и регулируема дължина от 34 до 124 cm. В горната чашка на всеки асансьор се намира механизъм за фиксиране на носещото въже. Кабелът е спирално навит. Максимално тегло на стъклото - 5 кг.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане
