LED филамент лампа FLICK ART LED ∙ WDA160 ∙ 5W ∙ 130lm ∙ E27 ∙ 2200K
Код заявка: VIV004184
Технически параметри
| Серия | FLICK ART LED |
| Мощност(W) | 5W |
| Светлинен поток (lm) | 130lm |
| Цветна температура (K) | 2200K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Размери (mm) | Ø160x270mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | опушено |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
LED филамент лампа, 5W, 130 lm, 2200K, E27, Ø160 x 270 mm, 360°, 25 000 ч. Серията FLICK ART LED включва винтидж стил лампи с голям размер. FLICK ART LED са с гъвкави филаменти и допълнително оцветени колби в опушено, което създава интересен декоративен ефект.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



