Енергоспестяваща лампа FLOLUX ∙ 24W ∙ 1450lm ∙ R7s ∙ 4200K
Технически параметри
| Серия | FLOLUX |
| Мощност(W) | 24W |
| Светлинен поток (lm) | 1450lm |
| Цветна температура (K) | 4200K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | R7s |
| Живот на осветителя (h) | 8000h |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Описание
Компактната луминесцентна лампа FLOLUX 24W е висококачествен енерго-ефективен продукт, директно заместващ линейните халогенни лампи с дължина 118 mm. FLOLUX е с дълъг живот - 8000 ч. Предлага се в неутрална светлина 4200К.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане
